Lightbox Led Işıklı kumaş reklam tabelası

Lightbox, ışık yayılma özelliklerinden dolayı geniş arkadan aydınlatmalı tabela için geleneksel basılı Tabelalara müthiş bir alternatif haline gelmiştir . Arkadan Aydınlatmalı Kumaş grafiğinin kenarları silikon boncukla dikilirken ve kenarsız bir ışık kutusu çerçevesi üzerinde gerildiğinde, ışıklandırılmış kumaş görüntüyü pürüzsüz, çerçevesiz bir görünümle görüntüler. Gelişmiş görüntü çözünürlüğü sürecimizi premium arkadan aydınlatmalı Kumaş kullanarak basmak, baskı endüstrisinde eşsiz bir renk, metin berraklığı ve kontrast sağlar.
 
Arkadan Aydınlatmalı Kumaş gerektiren birçok farklı tip ve boyutlarda Çerçevesiz Işık Kutusu bulunmaktadır. Size uygun, kapladığı boyutlara rağmen, size uygun bir lightbox çözümlerimiz var.

Lightbox Pürüzsüz Çerçevesiz Görünüm

Kenarsız (çerçevesiz) görünüm, kenarlar boyunca bir silikon boncuk ile dikilen kumaş kullanılarak elde edilir. Grafik, silikon köpüğün, ekranın dış kenarı boyunca bir kanal oluğuna oturduğu ekstrüzyon üzerinde hafifçe gerilmektedir.

Lightbozxla Zengin, Canlı Renk Kalitesi

Gelişmiş görüntü çözünürlüğü teknolojisine sahip premium Arkadan Aydınlatmalı Kumaş baskı malzemesi, arkadan aydınlatmalı kumaş tabelalarında eşsiz bir kalite için gerçek renk ve yoğunluk sağlar.

Lightbox ile Hatta aydınlatma

Arkadan aydınlatmalı kumaşımızla sıcak noktalar veya yıkanmış bir görünüm yok. Markanızı, amaçlanan şekilde temsil eden sadece zengin, eşit şekilde aydınlatılmış bir grafik.

Gergi tavan,Lightbox,tekstilbox ışıklı reklam panoları. mağazalarda alısveris merkezlerinde ofislerde ve tüm dekoratif alanlarda kullanılan ligtbox ,tekstilbox ürünleri hazır alüminyum kasaları sayesinde kolay montaj ve pratik yönleri ile ön plana cıkmaktadır.lightbox ve tekstilbox alüminyum kasaları ölçülere göre kesilerek köse aparatları ile birleştirerek kolay bir sekılde montajı yapılır .lightbox ve tektilbox ışıklı reklam panoları ürünleri kumas içerikli olum yuksek ışık geçirgenlik sayesinde mükemmel bir görüntü sağlar.yuksek kaliteli led aydınlatmalar ile elde edilen görüntü mekanlara farlı bir ambiyans katar.lightbox ve tekstilbox kumaşları istenildiği taktirde herhangibir uzmanllık gerektirmeden sökülüp takılabilir..

Gergi tavan,Lightbox ve tekstil box ışıklı reklam panoları mağazaların duvar kısımlarında  alışveriş merkezlerinde orta alanlarda kullanılmaktadır.tüm dekoratif alanların yeni trendi lightbox ve tekstilbox ürünlerini firmamızdan tedarik etmek için arayabilir çok uygun fiyat teklifleri alabilirsiniz.yüksek baskı kaliteli A sınıf ürünler için arayınız.

 

Lightbox ışıklı kumaş ışıklı tekstil textilbox ışıklı reklam panosu


Hemen Ara Konum Whatsapp e-posta