Tekstilbox

Tekstilbox,Arkadan aydınlatmalı bir ekran veya bir ışık kutusu seçmek, mesajınızın dikkat çekmesini sağlamak için mükemmel bir yoldur. Işıklı bir görsel, özellikle yoğun yerlerde çok daha görünür hale gelir. Görseliniz kumaş üzerine basılır ve LED ışıkları ile içeriden aydınlatılır.

Tekstilbox ile mesajınızın göze çarptığından emin olmanın harika bir yoludur. Işıklı bir görsel, özellikle yoğun yerlerde çok daha görünür hale gelir. Görseliniz kumaş üzerine basılmıştır (boya süblimasyon tekniği ile) ve LED ışıkları ile içeriden aydınlatılır. Destek ayakları ile bağımsız Tekstilbox, Arkadan Aydınlatmalı Kumaş Ekran. Hem tek hem de çift taraflı kullanılabilir:

Tekstilbox, Işık Kutusu üst ve alt yerleştirilmiş LED ışıklar ile arkadan aydınlatılır. LED görsellerinizde homojen yayılır. Ayrıca, LED düşük enerji tüketimi anlamına gelir. Kurulumu kolay Tek bir takım olarak bir Lightbox istanbul anahtarı ile kolayca ayarlayabilirsiniz.

Basılı tekstil kumaşınızın hızlı ve etkili bir şekilde değiş tokuşu çözümü, alüminyum çerçevelerimiz tekstil ürünlerimizde bulunabilir. Albayrak Led alüminyum çerçeveler tekstil çerçevelerini dağıtıyor. Ürünlerimiz yüksek kalitededir ve yelpazeyi tamamlayan çok sayıda düşünceli uygulama ve aksesuar sunar. Gösterilen tüm profiller stoktan, hem uzunluk (6 mtr) hem de ebat olarak kesilebilir. Birlikte verilen açı montaj sistemleri, hızlı ve sorunsuz bir kurulum sağlar!

Tekstilbox tekstil kumaş aydınlatma aydınlatmalı tekstil aydınlatmalı kumaş


Hemen Ara Konum Whatsapp e-posta