Işıklı Mağaza Reklam Panoları

Işıklı Mağaza Reklam Panoları, Aydınlatma ve reklam tabelalarının yanı sıra ekranlar üretme söz konusu olduğunda, kullanılan malzemelerin mümkün olduğunca çaba harcamadan işlenebilmesi esastır. Aynı zamanda, en iyi sonuçları yüzey görünümü açısından sunmak zorundalar. Ürünlerimiz her iki şekildede  en iyisini sunar.

Işıklı reklam panoları, şeffaf, kırılmaz bir kopolyester levhadır. Yüksek darbe dayanımı ve mükemmel derin çekme özellikleri nedeniyle, düşük yanıcılık avantajları ile birlikte Işıklı reklam panoları, sergi tasarımı alanında çok çeşitli uygulamalar için mükemmel bir malzemedir.
 
Işıklı Mağaza  reklam panoları sayfalarının görsel görünümü, hiç yok. Bu ayrıca parlak bir yüzey kalitesi de içerir. Ürün yelpazemiz şeffaf, opak, saten ve kabartmalı bir yüzeyde tabakalar içerir. Ayrıca özelleştirilmiş renklerde de temin edilebilir. Bu, birçok uygulama için mükemmel seçim yapar.
 
Özel özellikleri
  1. Yüksek darbe dayanımı ve paramparça direnci
  2. Basit kullanım ve işleme
  3. İyi derin çizim özellikleri
  4. Mükemmel yüzey görünümü
  5. DIN 4102 B1 (1 ila 8 mm) uyarınca düşük yanıcılık
  6. Iyi kimyasal direnç

Işıklı mağaza reklam panoları alüminyum kasalardan imala edilerek kaliteli led aydınlatma sayesinde mekanlarınıza mukemmellik sağlar lightbox tekstilbox işiklı reklam panoları en uygun fiyat secekleri ile faydalanma imkanı.

 

Işıklı Reklam Panoları reklam panosu ışıklı iç reklam ışıklı dış reklam reklam panoları


Hemen Ara Konum Whatsapp e-posta