Lightbox

Lightbox, ışık yayılma özelliklerinden dolayı geniş arkadan aydınlatmalı tabela için geleneksel basılı Tabelalara müthiş bir alternatif haline gelmiştir . Arkadan Aydınlatmalı Kumaş grafiğinin kenarları silikon boncukla dikilirken ve kenarsız bir ışık kutusu çerçevesi üzerinde gerildiğinde, ışıklandırılmış kumaş görüntüyü pürüzsüz, çerçevesiz bir görünümle görüntüler. Gelişmiş görüntü çözünürlüğü sürecimizi premium arkadan aydınlatmalı Kumaş kullanarak basmak, baskı endüstrisinde eşsiz bir renk, metin berraklığı ve kontrast sağlar.
 
Arkadan Aydınlatmalı Kumaş gerektiren birçok farklı tip ve boyutlarda Çerçevesiz Işık Kutusu bulunmaktadır. Size uygun, kapladığı boyutlara rağmen, size uygun bir lightbox çözümlerimiz var.

Pürüzsüz Çerçevesiz Görünüm

Kenarsız (çerçevesiz) görünüm, kenarlar boyunca bir silikon boncuk ile dikilen kumaş kullanılarak elde edilir. Grafik, silikon köpüğün, ekranın dış kenarı boyunca bir kanal oluğuna oturduğu ekstrüzyon üzerinde hafifçe gerilmektedir.

Zengin, Canlı Renk Kalitesi

Gelişmiş görüntü çözünürlüğü teknolojisine sahip premium Arkadan Aydınlatmalı Kumaş baskı malzemesi, arkadan aydınlatmalı kumaş tabelalarında eşsiz bir kalite için gerçek renk ve yoğunluk sağlar.

Hatta aydınlatma

Arkadan aydınlatmalı kumaşımızla sıcak noktalar veya yıkanmış bir görünüm yok. Markanızı, amaçlanan şekilde temsil eden sadece zengin, eşit şekilde aydınlatılmış bir grafik.

 
 

Lightbox ışıklı kumaş ışıklı tekstil textilbox ışıklı reklam panosu


Hemen Ara Konum Whatsapp e-posta